Klub

Charytatywny LIVE we wtorek

22.04.2024

22.04.2024

Charytatywny LIVE we wtorek

We wtorek czołowe postacie ŁKS-u odpowiedzą na Wasze pytania dotyczące teraźniejszości i przyszłości klubu, a co najważniejsze zrobią to w ramach charytatywnego LIVE, podczas którego będziemy wspierać podopiecznych Fundacji Kolorowy Świat.

#EŁKSApomoc w ramach #EkstraPomoc nadciąga! Już we wtorek 23 kwietnia od godz. 20 w ŁKS TV (klubowy kanał na YouTube) oraz na antenie Radia Łódź (tu od godz. 20.05) CHARYTATYWNY LIVE wprost ze stadionu Króla! Współwłaściciel klubu Dariusz Melon, wiceprezes Robert Graf i trener Marcin Matysiak odpowiedzą na Wasze pytania, więc to świetna okazja, żeby dowiedzieć się więcej o tym, co słychać w naszym klubie.

Co jednak równie ważne, z tej niezwykle ciekawie zapowiadającej się rozmowy prowadzonej przez red. Piotra Andrzejczaka z Radia Łódź i Kamila Haładaja z media teamu ŁKS-u, wyniknie bardzo dużo dobra, bo nasz charytatywny LIVE organizujemy w ramach akcji #Ekstrapomoc, a jak już wiecie ŁKS wspiera tu mocno podopiecznych Fundacji Kolorowy Świat.

Bądźcie więc z nami we wtorkowy wieczór, zadajcie pytanie (przez youtube’owy czat na ŁKS TV albo za pośrednictwem Radia Łódź – tel. 606 787 878) i nie zapomnijcie o wsparciu akcji. Wraz z organizatorem akcji #Ekstrapomoc założyliśmy specjalną skarbonkę – każda przekazana darowizna zasili konto zbiórki Fundacji Kolorowy Świat. A każde zebrane 10 tys. złotych to miesiąc bezpłatnej rehabilitacji dla wcześniaków pod okiem specjalistów z fundacji.

  • Co: Charytatywny LIVE ŁKS
  • Kiedy: wtorek, 23 kwietnia, godz. 20
  • Gdzie: ŁKS TV | Radio Łódź
  • Kto: Dariusz Melon | Robert Graf | Marcin Matysiak
  • Prowadzący: Piotr Andrzejczak | Kamil Haładaj
  • Dla kogo: dla podopiecznych Fundacji Kolorowy Świat

Partnerem wydarzenia są Radio Łódź, Miejska Arena Kultury i Sportu oraz firma Melmak.