Bilety na pucharowe spotkanie ze Śląskiem Wrocław od poniedziałku

07 / 08 / 2020

W najbliższy poniedziałek (10 sierpnia) o godzinie 10:00 rozpocznie się sprzedaż wejściówek na mecz pierwszej rundy Pucharu Polski. Przypomnijmy, pierwszym pucharowym rywalem ełkaesiaków w tym sezonie będzie Śląsk Wrocław, a spotkanie zostało zaplanowane na niedzielę 16 sierpnia na godzinę 20:30.

Na sektory A1, B1, B2, B3, B4 i C1 bilet ulgowy będzie kosztował 20 zł, a normalny – 30 zł. Z kolei na sektor na VIP koszt biletu ulgowego wynosić będzie 40 zł, a normalnego – 60 zł. Przypominamy, iż zgodnie z obowiązującymi obecnie przepisami do dyspozycji sympatyków na to spotkanie będzie 50 procent miejsc na stadionie.

Bilety będzie można nabywać zarówno drogą elektroniczną – za pośrednictwem strony bilety.lkslodz.pl, a także stacjonarnie w Centrum Biletów Atlas Arena.

• Poniedziałek i czwartek / 10:00 – 18:00
  • Wtorek, środa, piątek / 8:00 – 16:00

Po dokonaniu transakcji pobrać bilet na telefon lub wydrukować (zakładka „Moje bilety”).

Przedstawicieli mediów informujemy, że od poniedziałku będzie można przysyłać wnioski akredytacyjne na wspomniany mecz – na zgłoszenia za pośrednictwem portalu Accredito będziemy czekać do czwartku (13 sierpni) do godziny 15:00. W związku z ograniczoną liczbą miejsc na sektorze prasowym wysłanie akredytacji nie jest jednak równoznaczne z jej otrzymaniem. Osoby, którym zostanie przyznana akredytacja, zostaną o tym fakcie powiadomione w piątkowe popołudnie.