Trwa sprzedaż biletów na mecz z Ruchem

11 / 08 / 2022

Kapitalna atmosfera na trybunach, więc idziemy za ciosem. W internecie i kasach stacjonarnych trwa sprzedaż biletów na mecz ŁKS-u z Ruchem Chorzów. Kup wejściówkę i wspieraj ełkaesiaków w dniu urodzin Łódzkiego Klubu Sportowego.

Sprzedaż biletów na mecz z Ruchem Chorzów za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży (bilety.lkslodz.pl) oraz w kasach stacjonarnych.

Szlagierowy pojedynek ŁKS-u z Ruchem Chorzów odbędzie się w piątek 19 sierpnia, a więc w dniu 114. urodzin naszego klubu. Jeśli jesteś ełkaesiakiem, nie może Cię zabraknąć z nami tego dnia. Nie ma co zwlekać – już teraz możesz zarezerwować sobie miejsce na stadionie Króla!

Kasy biletowe od strony al. Unii (płatność gotówką lub kartą)

• Czwartek (18 sierpnia) | godz. 12.00 – 18.00
  • Piątek (19 sierpnia) | godz. 15.00 – 21.30

1 zł #DlaPrzyszłości

Oprócz “zwykłych” biletów, każdy kibic będzie mógł też zakupić bilet droższy o złotówkę, która zostanie przekazana na potrzeby Akademii ŁKS. Wspomniana opcja będzie dostępna przy każdym rodzaju biletu – wierzymy, że skorzysta z niej sporo osób, które w ten sposób okażą wsparcie dla najmłodszych adeptów futbolu w naszym klubie.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące biletów na mecze ŁKS-u znajdziesz tutaj: FAQ

* BILET ULGOWY (kobiety, seniorzy od 65 lat, młodzież do 18 lat, niepełnosprawni), DZIECIĘCY (dzieci do 13 lat), DARMOWY (dzieci do 4 lat)

Instrukcja zakupu biletu przez internet:

1. Zaloguj się na swoim profilu w systemie sprzedaży biletów (bilety.lkslodz.pl)
  2. Wybierz imprezę: “ŁKS Łódź – Ruch Chorzów”
  3. Wybierz miejsce (czerwone miejsca są zajęte)
  4. Potwierdź swoje dane
  5. Wybierz typ biletu i odznacz pole “Bilet do samodzielnego wydruku”
  6. Kliknij “Rezerwuję i płacę”
  7. Wybierz sposób płatności
  8. Zatwierdź i zakończ zakup

Bilety należy wydrukować w domu (wejdź w zakładkę “Moje bilety” i kliknij ikonę drukarki przy nazwie meczu) lub pobrać na telefon (czyli zapisać bilet jako plik PDF i zeskanować kod kreskowy z telefonu przy bramce wejściowej na stadion). Potwierdzenie zakupu bez kodu kreskowego nie jest traktowane jako bilet wstępu.