Aktualności

Bilety na mecz ŁKS – Sandecja w sprzedaży od wtorku

12
15 / 04 / 2019

Awans Rakowa Częstochowa do piłkarskiej elity wydaje się już przesądzony, jednak rywalizacja o drugie miejsce premiowane awansem wciąż trwa! ŁKS nad trzecią w tabeli Sandecją i czwartą Stalą ma 7 punktów przewagi. I to właśnie z nowosądeczanami przyjdzie się zmierzyć Rycerzom Wiosny w Wielki Piątek. 

Bilety na to spotkanie będzie można kupić od jutra. Zarówno sprzedaż internetowa, jak i stacjonarna, rozpocznie się o godzinie 12:00.

W 2019 roku każdy mecz ełkaesiaków w Łodzi oglądał komplet widzów. Wejściówki na ostatnie spotkanie z Puszczą Niepołomice rozeszły się już w kilka dni. Inaczej nie może być w najbliższy piątek, dlatego zachęcamy, aby nie zwlekać i swój bilet kupić jak najszybciej.


⚠ SPRZEDAŻ INTERNETOWA ROZPOCZNIE SIĘ WE WTOREK O 12:00.


Harmonogram sprzedaży w kasach:

  • WTOREK / 12:00 – 18:00
  • ŚRODA / 12:00 – 18:00
  • CZWARTEK / 12:00 – 18:00
  • PIĄTEK / 16:00 – 21:15

Cennik:

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]