Aktualności

Badania, siłownia, treningi i sparing z Lechem

6
04 / 10 / 2021

Przed nami dwa tygodnie przerwy od ligowej rywalizacji. W najbliższą sobotę ełkaesiacy rozegrają sparing z Lechem Poznań.

Spotkanie 12. kolejki pierwszej ligi, w którym ŁKS zmierzy się z Chrobrym w Głogowie zostało przełożone na inny termin (zawodnik Chrobrego otrzymał powołanie na zgrupowanie reprezentacji Polski U-20), więc ełkaesiaków czeka dwutygodniowa przerwa w rozgrywkach. Nie oznacza to, że ełkaesiacy będą odpoczywać w przyszły weekend, bo w sobotę (9 października) podopieczni trenera Kibu Vicuñy rozegrają sparing z Lechem w Poznaniu.

Przed grą kontrolną z liderem PKO Ekstraklasy łodzianie wezmą udział w sumie w pięciu jednostkach treningowych. W planie poza zajęciami na boisku (trenujemy zarówno w ośrodku Akademii ŁKS przy ul. Krańcowej, jak i na boisku w al. Unii 2) jest także trening w siłowni w dwóch grupach oraz badania.

Dwutygodniowa przerwa w rozgrywkach jest ponadto szansą dla kilku zmagających się ostatnio z urazami zawodników. Tutaj czas pracuje m.in. dla Michała Trąbki, Adama Marciniaka, Javiego Moreno, Stipe Juricia, a także zdrowych piłkarzy, którzy niedawno wznowili zajęcia. Dodajmy do tego, że Jan Sobociński i Nacho Monsalve w tym tygodniu prawdopodobnie rozpoczną już normalne treningi z zespołem.

Sobotnie spotkanie sparingowe z Lechem Poznań rozpocznie się o godz. 13. W niedzielę zawodnicy otrzymają czas na regenerację, natomiast przygotowania do zaplanowanego na niedzielę 17 października ligowego starcia z Arką Gdynia rozpoczną w następny poniedziałek.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny