Aktualności

Fortuna 1 Liga przeprowadzi badanie opinii swoich kibiców

2
08 / 05 / 2023

Rozpoczęła się kolejna edycja badania opinii kibiców klubów Fortuna 1 Ligi. Formularz stwarza kibicom możliwość oceny wybranych aspektów funkcjonowania klubów, a klubom i lidze dostarczy cenne informacje pod kątem przyszłych projektów kierowanych do piłkarskich fanów.

Do udziału w badaniu zachęcani są fani wszystkich klubów występujących w Fortuna 1 Lidze oraz pozostali sympatycy piłki nożnej śledzący pierwszoligowe zmagania. Ankieta została utworzona we współpracy z firmą Pentagon Research i dostępna jest TUTAJ (KLIKNIJ). Jej wypełnienie zajmie tylko kilka minut.

Kibice, którzy odpowiedzą na jedno dodatkowe pytanie i wyrażą zgodę na udział w konkursie, będą mieli szanse na wygranie jeden z trzech oryginalnych piłek meczowych Fortuna 1 Ligi. 

Wśród pytań przewijają się kwestie związane z działaniem klubów, oglądaniem meczów w telewizji i Internecie w formule pakietu w Polsat Box Go, jak i w systemie PPV. Dodatkowo poruszony został temat zainteresowania rozgrywkami oraz postrzeganiem ligi przez kibiców.

Badanie przeprowadzane jest przez Fortuna 1 Ligę we współpracy z firmą Pentagon Research. Badanie potrwa do 12 maja. Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny