Aktualności

Andrzej Trojan: Zima nie zaszkodziła murawie przy al. Unii

11
03 / 03 / 2020

W weekendowym magazynie sportowym w Radiu Łódź w części poświęconej Łódzkiemu Klubowi Sportowemu redaktor Piotr Andrzejczak tym razem zajął się kwestią murawy na głównej płycie boiska przy al. Unii 2. Jak w rozmowie z nim zapewnił Andrzej Trojan z MAKiS-u, nawierzchnia zimą nie ucierpiała i przed decydującymi meczami sezonu śmiało może uchodzić za jedną z najlepszych w całej lidze.

W audycji rozmawiano również między innymi o lampach asymilacyjnych, które jesienią trafiły na obiekt ŁKS-u, a także o największych zagrożeniach dla pielęgnacji trawy o tej porze roku. Całość można wysłuchać poniżej.

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]