Przekaż 1% #DlaPrzyszłości

12 / 02 / 2021

Zbliża się okres rozliczenia podatkowego za 2020 rok. Bardzo liczymy na zaangażowanie kibiców, tym bardziej że ta pomoc nie będzie Was nic kosztować. Wystarczy, że przy wypełnieniu zeznania podatkowego będziecie pamiętać o przekazaniu 1% na ŁKS.

Dzięki zaangażowaniu fanów Łódzkiego Klubu Sportowego w ciągu ostatnich trzech lat na konto Akademii ŁKS wpłynęło w sumie 135 tys. zł, w tym blisko 50 tys. złotych tylko za 2019 rok!

Pieniądze te w całości zostały spożytkowane na wyposażenie medyczne i sprzęt treningowy dla młodych piłkarzy Akademii ŁKS, a teraz mamy w planie zakup sprzętu do diagnostyki testów motorycznych i uzupełnienie sprzętu treningowego, więc znów bardzo liczymy na Wasze wsparcie.

15 lutego rozpocznie się nowy okres rozliczenia podatkowego. Kibice ŁKS-u znów mogą udowodnić, że są „dwunastym zawodnikiem” i wesprzeć swój klub, tym bardziej że nic to nie kosztuje.

Wystarczy, że będziecie pamiętać przy rozliczaniu PIT-u za rok 2020 o wpisaniu w rubryce dotyczącej przekazania 1% podatku:

• Numer KRS: 0000270261
  • Cel szczegółowy: ŁKSŁÓDŹ 6912

Kto może przekazać 1% swojego podatku na rzecz Łódzkiego Klubu Sportowego?

• pracownicy (PIT 37)
  • przedsiębiorcy (PIT 36)
  • przedsiębiorcy-liniowcy (PIT 36L)
  • ryczałtowcy (PIT 28)
  • gracze giełdowi (PIT 38)
  • osoby, które sprzedały nieruchomość (PIT 29)

Dotyczy to zarówno osób, które wypełniają deklarację podatkową w tradycyjny sposób, jak i tych, którzy rozliczają się z fiskusem przez Internet. Warto jednak pamiętać, że do odliczenia jednego procenta uprawnieni są ci podatnicy, którzy złożą deklarację podatkową w ustawowym terminie – dla zdecydowanej większości jest to 30 kwietnia. Równie istotne jest też to, aby wynikający z zeznania podatek został zapłacony w ciągu dwóch miesięcy od ustawowego terminu.

Pamiętaj – przekazanie jednego procenta nic Cię nie kosztuje, bo rozdysponowana kwota i tak trafiłaby na rzecz Skarbu Państwa. Przekaż te środki #DlaPrzyszłości!