Husein Balić z nowym kontraktem

Husein Balić z nowym kontraktem

12.07.2024

Husein Balić zostaje z nami na dłużej! Nowa umowa ŁKS-u z austriackim piłkarzem obowiązuje do końca czerwca 2026 roku z opcją przedłużenia o kolejny sezon.

Były zawodnik m.in. SKN St. Pölten, SCR Altach i LASK Linz, który w austriackiej Bundeslidze rozegrał ponad 150 meczów, a poza tym występował i zdobywał gole w Lidze Europy UEFA i Lidze Konferencji UEFA (w międzyczasie zadebiutował w reprezentacji Austrii), został piłkarzem Łódzkiego Klubu Sportowego na początku bieżącego roku.

Michał Stańczyk / Cyfrasport

28-letni Austriak w barwach ŁKS-u rozegrał 13 spotkań w PKO BP Ekstraklasie, zdobył 3 gole (w spotkaniach z Koroną Kielce oraz Puszczą Niepołomice) i zanotował asystę (w formie wywalczonego rzutu karnego w meczu z Lechem Poznań), najczęściej występując w naszej drużynie na pozycji skrzydłowego lub napastnika.

Husein Balić to przede wszystkim duże umiejętności piłkarskie oraz doświadczenie. To też piłkarz uniwersalny i inteligentny, który ma dobry wpływ na szatnię, więc bardzo się cieszymy, że doszliśmy do porozumienia w sprawie nowej umowy z tym piłkarzem.

Robert Graf, Wiceprezes Zarządu ds. sportu

Nowy kontrakt ŁKS-u z Huseinem Baliciem obowiązuje do końca czerwca 2026 roku z opcją przedłużenia umowy o kolejny sezon.

Jesteś menadżerem ŁKS-u. U Ciebie Husein Balić gra…