Drużyna

Trenerzy po #ŁKSPGS

02.05.2026

02.05.2026

Trenerzy po #ŁKSPGS

Artur Kraszewski

Sprawdzamy, co na pomeczowej konferencji prasowej powiedzieli trenerzy: Adam Nocoń (Pogoń Siedlce) i Grzegorz Szoka (ŁKS). Łodzianie wygrali 4:0.


Adam Nocoń (trener Pogoni): Lekko, łatwo i przyjemnie, tak ten mecz wyglądał [dla ŁKS-u – przyp. wł.]. Niewyobrażalne dla mnie, że mój zespół, który w poprzednich spotkaniach zademonstrował się tak dobrze, dziś tak źle funkcjonował. ŁKS był lepszy pod każdym względem i pozostaje mi mu pogratulować.

Grzegorz Szoka (trener ŁKS-u): Bardzo się cieszymy, chociaż pamiętamy, że w czwartek mamy następny mecz. Narzekaliśmy wcześniej na to, że mecze źle się nam układały. Dziś zgrzeszyłbym, gdybym coś takiego powiedział. Szybko objęliśmy prowadzenie po golu samobójczym, potem był niewykorzystany rzut karny, ale zawodnicy zagrali na bardzo wysokim poziomie. Bardzo chciałem, żebyśmy uwolnili potencjał ofensywny i dziś tym zrobiliśmy różnicę. Po drugim golu złapaliśmy pewność siebie.


Tagi: #ŁKSPGS

Czytaj też

Okładka artykułu - Betclic 1. Liga: ŁKS – Pogoń Siedlce 4:0

Drużyna

Betclic 1. Liga: ŁKS – Pogoń Siedlce 4:0

02.05.2026

Okładka artykułu - Betclic 1. Liga | Majówka pełna emocji

Drużyna

Betclic 1. Liga | Majówka pełna emocji

02.05.2026

Okładka artykułu - Fabian Piasecki nominowany do nagrody Betclic Piłkarza Miesiąca

Drużyna

Fabian Piasecki nominowany do nagrody Betclic Piłkarza Miesiąca

28.04.2026