Akademia ŁKS z największą liczbą reprezentantów w kadrach województwa łódzkiego

Akademia ŁKS z największą liczbą reprezentantów w kadrach województwa łódzkiego

Piętnastu zawodników Akademii ŁKS Łódź z roczników 2007 i 2008 dostało zaproszenie na konsultację szkoleniową kadry ŁZPN prowadzonej przez Kornela Błażejewskiego (2007) i Mariusza Rachubińskiego (2008).

Z rocznika 2007 Akademii ŁKS powołani zostali: Mateusz Książek, Tymoteusz Kunat, Kacper Madejak, Jan Krysiak, Mikołaj Kwieciński, Maksymilian Wojciechowski, Karol Nawrocki, Szymon Frakowski i Alan Siwek.

Wyróżnienie dla tych chłopców to efekt ciężkiej pracy całej Akademii. Wiemy, że szkolimy dobrze, gdyż to właśnie młodzi zawodnicy ŁKS-u stanowią trzon kadry wojewódzkiej i są powoływani do niej od dłuższego czasu. Blisko połowa wszystkich reprezentantów województwa trenuje na boiskach przy ul. Minerskiej, a to o czymś świadczy – skomentował powołania Radosław Bienias, jeden z trenerów rocznika 2007 w Akademii ŁKS.

Konsultacje szkoleniowe rocznika 2007 odbędą się w dniach 11-14 października w Uniejowie. Na koniec zgrupowania młodzi piłkarze pojadą jeszcze do Bełchatowa, gdzie rozegrają mecz kontrolny.

Powołanie otrzymało też sześciu piłkarzy występujących w roczniku 2008: Jan Dominiak, Oskar Durasik, Adam Lesiak, Marceli Żyłka, Dominik Kaczmarek i Bartosz Bugała.

Podopieczni Oktawiana Maliszewskiego, Bartosza Krymarysa i Kacpra Modrzejewskiego z rówieśnikami innych klubów spotkają się na Minerskiej. To właśnie na obiektach ŁKS-u odbędzie się bowiem konsultacja szkoleniowa w roczniku 2008 prowadzona przez Mariusza Rachubińskiego.

Naszym reprezentantom życzymy powodzenia. Dajcie z siebie wszystko i dumnie reprezentujcie przeplatankę!