Rywale rezerw ŁKS w okręgowym Pucharze Polski

09.09.2020

Rywale rezerw ŁKS w okręgowym Pucharze Polski

fot. Radosław Jóźwiak / Cyfrasport

Poznaliśmy rywali dwóch drużyn rezerw Łódzkiego Klubu Sportowego w okręgowym Pucharze Polski. Lidera czwartej ligi czeka wyjazd do Zgierza. ŁKS III Łódź zmierzy się z wiceliderem trzeciej ligi.

Oba zespoły rezerw ŁKS-u zanotowały niezwykle udany początek sezonu i z kompletem punktów na koncie prowadzą w czwartej lidze (ŁKS II Łódź) oraz w klasie A (ŁKS III Łódź). Co więcej, dwa zespoły ełkaesiackich rezerw czekają wkrótce mecze w trzeciej rundzie okręgowego Pucharu Polski.

We wtorek odbyło się losowanie, podczas którego poznaliśmy pucharowych rywali łodzian. Czwartoligowe rezerwy ŁKS, które dopiero dołączają na tym etapie zmagań do rozgrywek zmierzą się na wyjeździe z Borutą Zgierz. Zapowiada się niezwykle interesujące widowisko, wszakże zgierzanie są obecnie wiceliderem czwartej ligi, gdzie jak wiemy pierwsze miejsce w tabeli zajmuje właśnie zespół ŁKS II Łódź.

Występującą w klasie A drugą drużynę naszych rezerw, która w tej edycji okręgowego Pucharu Polski odniosła już trzy zwycięstwa, zdobyła 18 goli i nie straciła żadnego, czeka natomiast niezwykle trudne zadanie. Podopieczni trenerów Radosława Pęciaka i Michała Zientarskiego zmierzą się na własnym boisku z Sokołem Aleksandrów Łódzki. Sokół z 13 punktami na koncie zajmuje obecnie drugie miejsce w grupie I trzeciej ligi.

Spotkania trzeciej rundy okręgowego Pucharu Polski odbędą się w środę 23 września.

Dodajmy gwoli ścisłości, że pierwsza drużyna ŁKS rywala w Fortuna Pucharze Polski pozna w najbliższy piątek.

III runda okręgowego Pucharu Polski (grupa łódzka)

• ŁKS III Łódź – Sokół Aleksandrów Łódzki
  • Boruta Zgierz – ŁKS II Łódź