Kadra województwa łódzkiego zagra z rówieśnikami z Lublina

Kadra województwa łódzkiego zagra z rówieśnikami z Lublina

Zawodnicy Akademii ŁKS z roczników 2007 i 2008 znów zostali docenieni przez selekcjonerów kadry ŁZPN-u, która 18 maja w Poniatowej zmierzy się z kadrą Lubelskiego Związku Piłki Nożnej.

Tydzień po treningu kadry województwa łódzkiego selekcjonerzy Kornel Błażejewski (rocznik 2007) i sprawujący tę funkcję od niedawna Marek Przybył (2008) powołali dziewięciu zawodników Akademii ŁKS na mecze z rówieśnikami z województwa lubelskiego.

W kadrze Kornela Błażejewskiego na mecz z reprezentacją Lubelszczyzny znalazło się miejsce dla sześciu zawodników na co dzień trenujących pod okiem Radosława Bieniasa i Daniela Figi (Mateusz Książek, Mikołaj Kwieciński, Karol Nawrocki, Kacper Jaworski, Maksymilian Wojciechowski, Alan Siwek).

Wyróżnionych zostało także trzech zawodników z rocznika 2008: Bartosza Bugały, Adama Lesiaka i Marcela Żyłki. Nasi piłkarze dobrze zaprezentowali się w minionym tygodniu na treningu kadry ŁZPN-u, czym zapracowali sobie na miejsce w autokarze kadry Marka Przybyła, który uda się do Poniatowej.

Zawodnicy obu roczników spotkają się w poniedziałek przed południem w ośrodku treningowym Akademii przy ul. Krańcowej, gdzie wezmą udział w treningu. Po zajęciach wyruszą do Poniatowej.

Naszym zawodnikom życzymy powodzenia!

Autor: Mateusz Żegota