Mecz Odra – ŁKS sędziuje Tomasz Musiał

Mecz Odra – ŁKS sędziuje Tomasz Musiał

fot. Jakub Piasecki / Cyfrasport

Sobotni mecz 17. kolejki Fortuna 1 Ligi, w którym ŁKS zagra na wyjeździe z Odrą Opole, poprowadzi Tomasz Musiał, który był w tym sezonie rozjemcą jednego spotkania z udziałem ełkaesiaków.

Doświadczony krakowski arbiter sędziuje w tym sezonie przede wszystkim spotkania PKO BP Ekstraklasy, bo na zaplecze piłkarskiej elity oddelegowano go dotąd tylko raz, w sierpniu, gdy łodzianie zmierzyli się na stadionie Króla z Ruchem Chorzów. W przeszłości prowadził też kilka innych spotkań z udziałem ełkaesiaków, w tym m.in. dwa mecze PKO BP Ekstraklasy w sezonie 2019/2020 (przegrane spotkania z Pogonią Szczecin i Górnikiem Zabrze).

W sobotę asystentami Tomasza Musiała będą Sebastian Mucha i Marcin Ciepły, a sędzią technicznym Marcin Kochanek. Za system wideoweryfikacji VAR odpowiadają Tomasz Wajda oraz Damian Kruczyński. Zawody rozpoczną się o godz. 15.