Derby Łodzi 3 maja!

Derby Łodzi 3 maja!

fot. Łukasz Grochala / Cyfrasport

Znamy termin meczu ŁKS-u z Widzewem. 68. derby Łodzi rozpoczną się we wtorek 3 maja o godz. 18.

Organizator rozgrywek Fortuna 1 Ligi poinformował, że mecz 31. kolejki, w ramach której ŁKS zmierzy się na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla z Widzewem, odbędzie się w Święto Narodowe Trzeciego Maja.

– Jesteśmy wdzięczni Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej i telewizji Polsat za zrozumienie i zarezerwowanie na derbowy mecz właśnie tego terminu, który, jako że to koniec długiego weekendu, nie koliduje z ewentualnymi planami wypoczynkowymi kibiców. W dniu 2 maja zostanie rozegrany finał Fortuna Pucharu Polski, z kolei nasz mecz z Arką w Gdyni zaplanowano na 27 kwietnia, więc 3 maja był najlepszym terminem na świętowanie tak ważnego wydarzenia jak derby Łodzi – powiedział reprezentujący zarząd naszego klubu Dariusz Lis. Początek meczu ełkaesiaków z lokalnym rywalem wyznaczono na wtorek 3 maja, godz. 18.

Przypominamy, że w poniedziałek (4 kwietnia) rozpocznie się sprzedaż mini karnetów, dzięki któremu zobaczycie na żywo aż trzy mecze, w tym otwarcie stadionu oraz derbowe spotkanie z Widzewem.