Łukasz Kuźma sędzią meczu Raków – ŁKS

Łukasz Kuźma sędzią meczu Raków – ŁKS

fot. Michał Stańczyk / Cyfrasport

Sobotnie spotkanie ŁKS-u z Rakowem w Częstochowie, zaplanowane w ramach 8. kolejki PKO BP Ekstraklasy, poprowadzi Łukasz Kuźma.

Łukasz Kuźma prowadził w przeszłości kilka spotkań z udziałem ełkaesiaków, w tym przegrane przez łodzian mecze w trzeciej lidze z MKS-em Ełk (1:2) i Urusem Warszawa (1:2), wygrane spotkanie w drugiej lidze z Błękitnymi Stargard (2:1) i pierwszoligowe zakończone naszym zwycięstwem starcie z Chojniczanką Chojnice (2:0). W sezonie 2020/2021 był rozjemcą wygranych przez naszych piłkarzy meczów z Sandecją Nowy Sącz (4:1) i Górnikiem Łęczna (3:1) oraz zremisowanego 1:1 spotkania z GKS-em Tychy, spotkaliśmy się z nim przy okazji meczów ze Skrą Częstochowa (0:0) i Sandecją Nowy Sącz (3:2), a w zeszłym sezonie przy okazji przegranego (0:1) starcia z Zagłębiem Sosnowiec.

W sobotę asystentami Łukasza Kuźmy będą Marek Arys i Piotr Podbielski, a sędzią technicznym Rafał Rakosz. Za system wideoweryfikacji VAR odpowiadają tym razem Szymon Marciniak oraz Daniel Stefański. Pierwszy gwizdek o godz. 17.30.