Plan na tydzień | W niedzielę gramy z Pogonią

16.08.2023

Plan na tydzień | W niedzielę gramy z Pogonią

W niedzielę piłkarze ŁKS-u zmierzą się na stadionie Króla z Pogonią Szczecin. W ramach przygotowań do tego ważnego spotkania ełkaesiacy mają w planie sześć jednostek treningowych, a rozpoczęli je od wtorkowego treningu.

Plan treningowy:

• ⚽ wtorek: boisko
  • ⚽ środa: boisko | siłownia
  • ⚽ czwartek: boisko
  • ⚽ piątek: boisko
  • ⚽ sobota: boisko
  • niedziela: mecz ŁKS vs. Pogoń

Sytuacja kadrowa:

W derbowym meczu wystąpili Kay Tejan, Pirulo i Nacho Monsalve, którzy wcześniej zmagali się z problemami zdrowotnymi. Zawodnicy są do dyspozycji sztabu szkoleniowego. Do zajęć wrócili Bartosz Szeliga i Dani Ramirez (nabawił się urazu w trakcie rozgrzewki przed piątkowym spotkaniem) i być może również będą do dyspozycji już na mecz z Pogonią. Żaden z naszych zawodników nie musi pauzować ze względu na kartki.

Co słychać u rywala:

W niedzielę zmierzymy się z czołową drużyną poprzedniego sezonu i pucharowiczem, który w trzech pierwszych meczach bieżących rozgrywek dwukrotnie zgarnął komplet punktów, przegrywając tylko w ostatniej kolejce z Radomiakiem. Pogoń Szczecin pojawi się w Łodzi bez kontuzjowanych Dante Stipicy, Benedikta Zecha i prawdopodobnie też Marcela Wędrychowskiego. Dodajmy, że w najbliższy czwartek, a więc jeszcze przed starciem z ełkaesiakami, podopieczni trenera Jensa Gustafssona rozegrają w Szczecinie rewanżowy pojedynek z belgijskim Gent.

Bilety na ŁKS – Pogoń:

Mecz ŁKS-u z Pogonią Szczecin rozpocznie się w niedzielę (20 sierpnia) o godz. 15. Internetowa sprzedaż biletów już trwa na stronie bilety.lkslodz.pl, a od środy zakupicie je także w kasach stacjonarnych od al. Unii 2 (płatność kartą lub gotówką):

• Środa (16 sierpnia) | godz. 15.00 – 19.00
  • Czwartek (17 sierpnia) | godz. 15.00 – 19.00