Kazimierz Moskal przed Wisłą

Kazimierz Moskal przed Wisłą

„Wisła musi, a my bardzo chcemy” – powiedział trener Kazimierz Moskal na konferencji prasowej poprzedzającej piątkowy mecz ŁKS-u z zespołem z Krakowa. Na pytania dziennikarzy odpowiedział też Maciej Dąbrowski.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS-u): Ten mecz będzie wyglądał inaczej niż poprzedni. Nie wyobrażam sobie, aby oba zespoły nie zechciały zagrać o pełną pulę. […] Wczoraj na treningu miałem do dyspozycji 25 zawodników z pola. Wszyscy są brani pod uwagę. Na tę chwilę tylko Adam Marciniak jest wyłączony z gry ze względu na kartki.

Maciej Dąbrowski (piłkarz ŁKS-u): Od początku czuję się potrzebny tej drużynie. I oczywiście cieszę się, że zagram z Wisłą, przy pełnych trybunach i świetnych kibicach. […] Ten mecz może nam dać maksymalnie trzy punkty. Nie pięć i nie siedem. I należy o tym pamiętać.