2 lata na Patronite

12.08.2024

2 lata na Patronite

W tym miesiącu mijają dwa lata, od kiedy jesteśmy na Patronite. Wasze zaangażowanie i cała przekazana moc wielokrotnie wpływała na jakość przygotowanych materiałów w ŁKS TV, a tym samym lepszy odbiór Łódzkiego Klubu Sportowego w przestrzeni medialnej i internetowej.

Od zawsze czasu staramy się dbać o wysoką jakość wszędzie tam, gdzie pojawia się kamera ŁKS TV. Ty i Patronite możecie nam w tym bardzo pomóc. Dlatego zachęcamy do tego, by być ełkaesiakiem w wielu obszarach – od kibica będącego z zespołem na dobre i na złe, ale też objęcia Patronatem nasze działania.

Możemy się pochwalić, że na dzień pisania tych słów, 25 Patronów wspiera nas od minimum 25 miesięcy! W tej grupie jest jeden kibic z kwotą wsparcia 250 zł oraz dwójka fanów z progiem 100 zł. Oto kilka faktów związanych z naszą działalnością na Patronite (stan na 12.08.2024 r.):

Uśmiechnięta dziewczynka z napisem ŁKS
  • zebraliśmy łącznie już blisko 126 tys. zł
  • otrzymujemy blisko 3,8 tys. zł miesięcznie
  • średnia wielkość wpłat to 37 zł
  • aktualnie wspiera nas 104 patronów
  • średnio nasi Patroni są z nami blisko 18 miesięcy
  • wsparło nas dotychczas 274 patronów
  • 256 osób obserwuje nasz profil
  • najczęściej wybierany próg to 20 zł
  • mamy 9 patronów na progach 100 i 250 zł
  • W ostatnich 30 dniach dołączyło do nas 8 nowych patronów

Od samego początku naszego profilu staramy się udowadniać, że Wasze zaangażowanie ma bezpośrednie przełożenie na jakość, ilość i formę unikalnych materiałów wideo na kanale ŁKS TV i naszych social mediach. A to z kolei przekłada się na wiele innych rzeczy – na to, jak się mówi i pisze o ŁKS-ie, na klimat na meczach i wokół nich.

Przykładowe realizacje na ŁKS TV w ostatnim czasie:

Dołącz już dziś lub spraw komuś prezent

Słyszycie o ŁKS na Patronite pierwszy raz? Nic straconego! Dołączyć do grona naszych Patronów możecie w każdej chwili. Przygotowaliśmy kilka progów (od 10 zł do 250 zł), dlatego zaangażować może się każdy. Dla nas liczy się każda złotówka. Pamiętajcie też, że każdy próg wiąże się z atrakcyjnymi nagrodami dla naszych Patronów. To naprawdę unikalne rzeczy przygotowane specjalnie z myślą o tych, którzy postanowią nas wesprzeć – m.in. karty z zawodnikami, zaproszenia VIP na mecze, koszulki meczowe, sesje zdjęciowe na stadionie Króla, wycieczki po Browarze Staropolskim, gdzie powstaje piwo Rodowite czy imienne certyfikaty Patronów.

W Patronite istnieje również możliwości zakupu kuponu podarunkowego! To rodzaj vouchera, który pozwala wykupić subskrypcję na naszym profilu i przekazać go jako prezent. Taki voucher to nie tylko świetny pomysł na oryginalny prezent dla bliskiej osoby, ale i szansa na realne wsparcie naszych działań. Osoba obdarowana dołączy do grona naszych Patronów i może zostać z nami dłużej! Więcej TUTAJ.

ŁKS na Patronite.pl

Patronite.pl to platforma crowdfundingowa łącząca autorów (w tym przypadku nasz klub) z osobami, które chcą wesprzeć ich pasję nie tylko dobrym słowem, ale i finansowo. Patroni wpłacają regularne, comiesięczne kwoty na konto autorów, a ci mogą je wykorzystać na potrzeby swojej działalności. Autorzy zyskują możliwość rozwoju, a patroni – dostęp do wyjątkowych nagród, a także bezcenną świadomość realnego wspierania pasji innych!

W naszym przypadku to świetna okazja do dodatkowego wsparcia tych segmentów działalności klubu, które wpływają na wszystko, co ŁKS ma do zaoferowania w przestrzeni internetowej (np. ŁKS TV) i co w przyszłości przełoży się na jakość, ilość i formę unikalnych materiałów wideo, foto, programów, audycji czy relacji na żywo.

Wejdźcie na profil ŁKS-u w Patronite (TUTAJ) i przekonajcie się jak łatwo teraz zainwestować we wszystko, dzięki czemu będziecie mogli żyć ŁKS-em siedem dni w tygodniu.