Strona główna

Nowy Styl

26 / 03 / 2019

Nowy Styl to europejski lider kompleksowych rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych i miejsc użyteczności publicznej. Dostarcza usługę wyposażania wnętrz w oparciu o analizę specyfiki i potrzeb klienta, efektywności, organizacji pracy, ergonomii i akustyki. Firma ma przedstawicielstwa w 16 krajach. Rozwiązania i wiedzę o organizacji biur prezentuje w Office Inspiration Centre w Krakowie i 30 showroomach m.in. w Londynie, Paryżu, Warszawie, Monachium, Pradze i Dubaju.

Nowy Styl wyposaża biurowce, centra konferencyjne, kina, stadiony, obiekty muzyczne, sportowe i wielofunkcyjne. Na liście referencyjnej są m.in. korporacje jak DS Smith, Honeywell, Deloitte, ABB, instytucje kulturalne np. NOSPR w Katowicach, Opera w Monachium i stadiony w Polsce i Francji.

W globalnym portfolio firmy znajduje się 8 marek: Nowy Styl, BN Office Solution, Grammer Office, Rohde & Grahl, SITAG, Kusch+Co, Forum Seating i Stylis. W 2019 r. firma rozpoczęła rebranding, celem odejścia od wielobrandowego portfolio i budowy dominującej, silnej marki – Nowy Styl. Zmiany na początek objęły Polskę. Firma odchodzi od używania „Grupy” jako marki parasolowej, a w jej portfolio zostają wybrane marki.

Nowy Styl wytwarza produkty w zakładach wyposażonych w najnowocześniejsze technologie w Polsce, Niemczech, Francji, Szwajcarii, Rosji, na Ukrainie i w Turcji. Produkty Nowego Stylu zdobywają prestiżowe nagrody m.in.: Red Dot Design Award, German Design Award, Iconic Awards, iF Design Award.

ODWIEDŹ STRONĘ:
OBSERWUJ:Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny