Strona główna

Grupa Nowy Styl

26 / 03 / 2019

Grupa Nowy Styl to europejski lider w zakresie kompleksowych rozwiązań meblowych z blisko 30-letnim doświadczeniem. Firma codziennie wyposaża nowe biurowce, centra konferencyjne, stadiony, kina, obiekty sportowe, muzyczne i wielofunkcyjne.

W myśl hasła We KNOW HOW to #MakeYourSpace firma dostarcza usługę wyposażania wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań osób, które będą z nich korzystać. Dzięki doświadczeniu i zapleczu technologiczno-produkcyjnemu każda oferta jest „szyta na miarę” i uwzględnia efektywność, organizację pracy, ergonomię oraz akustykę przestrzeni.

Na liście realizacji Grupy Nowy Styl znajdują się m.in. międzynarodowe korporacje, instytucje kulturalne takie jak NOSPR czy Opera w Monachium oraz stadiony w Polsce i Francji, na których odbyły się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej w 2012 r. i 2016 r. Na krzesłach wyprodukowanych w zakładach Grupy Nowy Styl obradowali przywódcy państw podczas szczytu NATO w Lizbonie; zasiadają na nich urzędnicy w niemieckim Urzędzie Kanclerskim i publiczność w Leicester Square Theatre w Londynie.

Dzięki nowoczesnym zakładom produkcyjnym firma ma możliwość efektywnie wytwarzać produkty wysokiej jakości. Grupa Nowy Styl posiada międzynarodową sieć sprzedaży w 16 krajach na świecie – na wszystkich najważniejszych rynkach Europy i na Bliskim Wschodzie. Rozwiązania firmy można oglądać w 28 showroomach w największych europejskich miastach, takich jak Londyn, Paryż czy Praga.

ODWIEDŹ STRONĘ:
OBSERWUJ:Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]