Otwarcie stadionu

Stadion Miejski im. Władysława Króla w Łodzi

al. Unii Lubelskiej 2

• 16.00 | Otwarcie Strefy Kibica
  • 18.00 | Rozpoczęcie wydarzenia (w tym m.in. koncert Margaret, występ The Bootels, Zbigniewa Maciasa, DJ, pokaz świateł, prezentacja młodych sportowców ŁKS, Klubów Partnerskich, wszystkich sekcji ŁKS-u oraz odznaczenie zasłużonych ŁKS)
  • 20.30 | Mecz ŁKS Łódź – Chrobry Głogów

KOMPLETNY PROGRAM WYDARZENIA ZNAJDZIESZ TUTAJ

Atrakcje

Koncert Margaret | Na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć gwiazdy muzycznej z prawdziwego zdarzenia. Z okazji otwarcia stadionu Króla zaśpiewa dla Was Margaret, wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka, a zarazem jedna z najbardziej popularnych artystek młodego pokolenia. Margaret ma na koncie pięć studyjnych albumów, w tym dwa nagrodzone platyną. Start a Fire!

Akademia ŁKS i Kluby Partnerskie ŁKS chce stawiać na wychowanków i ludzi z regionu. Zamierzamy to podkreślić w trakcie otwarcia stadionu Króla. Jedną z atrakcji będzie prezentacja wszystkich drużyn Akademii ŁKS, a także Klubów Partnerskich ŁKS. Świetna okazja, żeby poznać młodych ełkaesiaków i ich kolegów z Klubów Partnerskich.

Wielosekcyjny ŁKS Ełkaesiacką historię piszą nie tylko piłkarze, dlatego tego dnia nie może zabraknąć wszystkich sportowców spod znaku przeplatanki – siatkarek, koszykarek, koszykarzy i przedstawicieli sekcji bokserskiej.

The Bootels Zespołu The Bootels nie trzeba przedstawiać żadnemu kibicowi ŁKS-u. Łódzcy muzycy, grający m.in. na rockowo covery grupy The Beatles, stworzyli już dwie piosenki poświęcone naszemu klubowi – „Zawsze był i jest ŁKS” oraz „Rodowici – ŁKS”. Andrzej Żukiewicz i jego koledzy zagrają dla Was na żywo.

Zbigniew Macias | Wybitny polski baryton, śpiewak operowy i musicalowy, aktor oraz ceniony reżyser, specjalnie na ten wieczór przygotuje dla kibiców muzyczną niespodziankę.

Legendy ŁKS Nasz klub to już prawie 114-letnia historia. Myślimy o tym, co jutro, ale pamiętamy o tym, co było wczoraj, dlatego w dniu otwarcia stadionu Króla wyróżnimy legendarnych ełkaesiaków.

FANZONE | Strefy Toyota Polska, forBET, R-GOL.com, Cosinus, Esse dla zdrowia, ŁKA, MPO, Biblioteki Miejskiej, Galanta, Artia Akademia oraz Food Trucki!

Prowadzący TOP Ważne wydarzenie musi mieć odpowiednią oprawę. O to zadba duet prowadzących – ceniona dziennikarka Polsatu Nella Krysztofowicz, a także dziennikarz sportowy oraz współautor bestselerowych książek Paweł Hochstim.

Wkrótce więcej informacji o programie wydarzenia i atrakcjach.