Nasze miasto

Przydatne linki

AKTUALIZACJA 08 / 11 / 2017


Portal miejski

Oficjalny portal miasta Łodzi.

    


Łódzkie Centrum Wydarzeń

Łódzkie Centrum Wydarzeń powstało z myślą o wszystkich, którzy chcą ciekawie spędzać czas w mieście.


EC1 Łódź

Strona kompleks EC1, który dzisiaj pełni funkcje kulturalno-artystyczne oraz edukacyjne. Jest to również ważny element Nowego Centrum Łodzi.


Atlas Arena

Hala widowiskowo-sportowa Atlas Arena jest jednym z największych tego typu obiektem w Polsce, oddanym do użytku w czerwcu 2009 roku.  Obiekt oferuje kompleksową obsługę zarówno dla organizatorów imprez sportowych, jak i estradowych.

    


Miejski Ogród Zoologiczny

Założone w 1938 roku łódzkie ZOO jest miejsce, w którym można spotkać 2245 zwierząt z 677 gatunków.


Ogród Botaniczny

Oficjalna strona miejskiego ogrodu botanicznego, którego korzenie sięgają aż 1929 roku.


Centrum Informacji Turystycznej

Na stronie Centrum Informacji Turystycznej można znaleźć mnóstwo przydatnych informacji dla turystów, w tym m.in.: noclegi, atrakcje, imprezy, muzea oraz oferty łódzkich biur podróży.


Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

MAKiS zarządza w Łodzi 12 obiektami sporoto-rekreacyjnymi. Na stronie można znaleźć aktualne informacje o zbliżających się wydarzeniach.


Aquapark Fala

Aquapark Fala wzbogacony o część zewnętrzną jest jednym z największych  parków wodnych w Polsce. To wyjątkowe miejsce zarówno pod względem architektury, jak i dostępnych atrakcji.

  


Technopark

Bionanopark jest parkiem naukowo-technologicznym z atrakcyjną ofertą badawczą, inwestycyjną oraz inkubacyjną skierowaną do firm i instytucji działających w obszarze zaawansowanych technologii.


Międzynarodowe Targi Łódzkie

Spółka Międzynarodowe Targi Łódzkie istnieje od roku 1989 i jest największym w centralnej Polsce organizatorem imprez wystawienniczych. Zakres działalności MTŁ to organizacja branżowych targów, wystaw, konferencji o krajowym i międzynarodowym zasięgu, a także budowanie biznesowego i nowoczesnego wizerunku Łodzi i Regionu.

  


Specjalna Strefa Ekonomiczna

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna zajmuje powierzchnię 1339 ha  w trzech województwach: łódzkim, mazowieckim i wielkopolskim. Świetna lokalizacja, ulgi podatkowe, bogate tradycje przemysłowe, daleko idąca pomoc merytoryczna we wdrażaniu procesu inwestycyjnego sprawiają, że ŁSSE jest idealnym miejscem dla inwestorów zainteresowanych rozwijaniem swojej działalności.

  


Łódzka Spółka Infrastrukturalna

Łódzka Spółka Infrastrukturalna sp. z o.o. jest Spółką  z ograniczoną odpowiedzialnością,  w której wyłącznym udziałowcem jest Miasto Łódź. Podstawowym zadaniem Spółki jest zarządzanie infrastrukturą wodociągowo-kanalizacyjną będącą własnością ŁSI sp. z o.o. oraz infrastrukturą dzierżawioną od Miasta Łodzi.


Port Lotniczy Łódź

Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta znajduje się w samym centrum Polski niedaleko skrzyżowania autostrad A1 i A2. Zlokalizowany około 6 km od centrum Łodzi. W promieniu 50 km od lotniska w miastach powyżej 10 tys. mieszkańców mieszka ok. 1,4 miliona ludzi.

  


Młodzi w Łodzi

Program Młodzi w Łodzi powstał aby zachęcić młodych ludzi do wiązania swojej przyszłości z Łodzią, wspierać rozwój kariery zawodowej łódzkich studentów oraz zapewnić lokalnym przedsiębiorcom i potencjalnym inwestorom wysoko wykwalifikowanej kadry.


ŁKS Commercecon Łódź

Siatkarska, kobieca sekcja Łódzkiego Klubu Sportowego obecnie występująca w rozgrywkach Ligi Siatkówki Kobiet. W sezonie 2016/2017 ŁKS, jako beniaminek ekstraklasy, zajął 6. miejsce.

 Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny