Aktualności

Nabór do Akademii ŁKS!

1
07 / 05 / 2021

W kolejne czwartki – 20 i 27 maja oraz 10, 17, i 24 czerwca Akademia ŁKS zaprasza chłopców oraz dziewczęta z roczników 2013, 2014, 2015 i 2016 na treningi piłkarskie. Bezpłatne zajęcia w ramach naboru do naszego klubu odbędą się na boisku Akademii ŁKS przy ul. Krańcowej 19.

Dzieci w wieku od lat czterech do siedmiu, pragnące rozpocząć przygodę z piłką nożną, zachęcamy do wzięcia udziału w bezpłatnych treningach naborowych, które poprowadzą trenerzy doświadczeni w pracy szkoleniowej z najmłodszymi zawodnikami.


Akademia ŁKS Łódź zrzesza obecnie ponad 350 młodych piłkarzy. Czuwa nad nimi 20 wykwalifikowanych trenerów, trzech trenerów przygotowania motorycznego, trzech trenerów bramkarzy oraz dwóch fizjoterapeutów. Każdym z roczników opiekuje się przynajmniej dwóch szkoleniowców. W naszej filozofii właśnie trenerzy odgrywają kluczową rolę, ponieważ to na nich ciąży odpowiedzialność za edukację i rozwój zawodników.

Oddana do użytku w 2018 roku baza szkoleniowa przy ul. Krańcowej składa się m.in. z czterech pełnowymiarowych i oświetlonych boisk piłkarskich z nawierzchnią naturalną, sztuczną i hybrydową, placu treningowego dla bramkarzy, boiska pod balonem, a poza tym dobrze zaopatrzonego zaplecza w postaci m.in. ośmiu szatni i siłowni.

Nabór dla chłopców i dziewcząt urodzonych w 2013, 2014, 2015 i 2016 roku odbędzie się w sześć kolejnych czwartków począwszy od 20 maja, z wyłączeniem 3 czerwca (Boże Ciało). Początek treningu zaplanowano na godzinę 16.30.

Aby wziąć w nim udział, należy wypełnić  🔗 KARTĘ ZAWODNIKA TESTOWANEGO (pobierz) oraz  🔗 OŚWIADCZENIE RODZICÓW (pobierz) i wysłać ją na podany poniżej adres mailowy. Prosimy o przyjście w stroju sportowym. W razie pytań klub zachęca rodziców i opiekunów dzieci do kontaktu:Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]