Aktualności

Raport z budowy stadionu ŁKS (Styczeń 2022)

10
14 / 01 / 2022

– Wszystkie prace zamierzamy zakończyć do końca stycznia. W najbliższym czasie rozpoczniemy procedury odbiorowe – mówi Marek Rosa z firmy Mirbud w grudniowo-styczniowym raporcie z budowy Stadionu Miejskiego im. Władysława Króla.

Marek Rosa (kierownik budowy, firma Mirbud): W grudniu zakończyliśmy większość prac instalacyjnych i wykończeniowych. Zakończyliśmy też prace związane z instalacją elektryczną i sanitarną. Na budowie pracuje cały czas trzystu pracowników i nie planujemy zmniejszenia obsady. Wszystkie prace zamierzamy zakończyć do końca stycznia. W najbliższym czasie rozpoczniemy procedury odbiorowe. Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny