Akademia ŁKS Łódź

Obiekty treningowe

AKTUALIZACJA 02 / 04 / 2020Profesjonalna baza szkoleniowy przy ul. Minerskiej

Zawodnicy Akademii ŁKS mogą na co dzień korzystać z oddanej do użytku w 2018 roku bazy szkoleniowej przy ul. Minerskiej w Łodzi. Na terenie o powierzchni 51 838 metrów kwadratowych powstał kompleks treningowo-meczowy, w skład którego wchodzą m.in. trzy nowe, pełnowymiarowe i oświetlone boiska piłkarskie z nawierzchnią naturalną, sztuczną i hybrydową. Pomiędzy dwoma ostatnimi stanęła kryta trybuna o pojemności 840 miejsc – po 420 na każdą stronę.

Do dyspozycji jest również plac treningowy dla bramkarzy oraz budynek socjalno-sportowy z: szatniami dla zawodników i sędziów, biurami, salą konferencyjną, pomieszczeniami gospodarczymi, siłownią i tarasem widokowym. Na terenie ośrodka znalazł się również parking dla ok. 60 samochodów osobowych i trzech autobusów. Obiekt spełnia m.in. warunki do rozgrywania spotkań IV ligi i Centralnej Ligi Juniorów. Uzupełnia go wybudowane kilka lat wcześniej sztuczne boisko.

W niedalekiej przyszłości obok mają powstać hotel i bursa.

Boisko hybrydowe przy al. Unii Lubelskiej

Do dyspozycji Łódzkiego Klubu Sportowego pozostaje również boisko z nawierzchnią hybrydową usytuowane tuż obok Stadionu Miejskiego przy al. Unii Lubelskiej.

Innowacyjne rozwiązanie polegające na wsiewaniu wyselekcjonowanej naturalnej trawy w specjalnie przygotowaną matę z włókien syntetycznych sprawia, że murawa staje się niezwykle wytrzymała przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej jakości gry. Boisko hybrydowe przy al. Unii posiada oświetlenie, co niewątpliwie jest jego dodatkowym atutem.
Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]