Akademia ŁKS Łódź

Nabór do Akademii ŁKS Łódź

AKTUALIZACJA 02 / 04 / 2020


W sprawie naboru do Akademii ŁKS Łódź prosimy o bezpośredni kontakt z trenerami danego rocznika.


KOORDYNATOR AKADEMII

  • Krystian Kierach
    T: 695 353 272 / M: krystian.kierach@lkslodz.pl

TRENERZY U7

  • Jarosław Byczkowski
    T: 505 072 580 / M: jaroslaw.byczkowski@lkslodz.pl
  • Jakub Wróblewski
    T: 511 952 738 / M: jakub.wroblewski@lkslodz.pl

TRENERZY U8

  • Jarosław Byczkowski
    T: 505 072 580 / M: jaroslaw.byczkowski@lkslodz.pl
  • Adam Gołaszewski
    T: 601 510 440 / M: adam.golaszewski@lkslodz.pl

TRENERZY U9

  • Jakub Wróblewski
    T: 511 952 738 / M: jakub.wroblewski@lkslodz.pl
  • Bartłomiej Gajewski
    T: 505 468 608 / M: bartlomiej.gajewski@lkslodz.pl

TRENERZY U10

  • Jakub Drzewiecki
    T: 783 677 676 / M: jakub.drzewiecki@lkslodz.pl
  • Marcin Krasnopolski
    T: 793 502 107 / M: marcin.krasnopolski@lkslodz.pl

TRENERZY U11

  • Daniel Figa
    T: 666 894 670 / M: daniel.figa@lkslodz.pl
  • Michał Zientarski
    T: 661 590 892 / M: michal.zientarski@lkslodz.pl

TRENERZY U12

  • Kacper Modrzejewski
    T: 608 195 418 / M: kacper.modrzejewski@lkslodz.pl
  • Oktawian Maliszewski
    T: 501 365 250 / M: oktawian.maliszewski@lkslodz.pl

TRENERZY U13 / U14

  • Radosław Bienias
    T: 606 263 435 / M: radoslaw.bienias@lkslodz.pl
  • Paweł Szymczyk
    T: 794 016 892 / M: pawel.szymczyk@lkslodz.pl

TRENERZY U15 / U16

  • Romuald Solarek
    T: 695 983 780 / M: romuald.solarek@lkslodz.pl
  • Marcin Matysiak
    T: 500 069 070 / M: marcin.matysiak@lkslodz.pl

  • Milena Chmielecka  Koordynator ds. współpracy z Akademią
    T: 667-246-280 / M: milena.chmielecka@lkslodz.pl


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]