VitaSport

03 / 08 / 2017

Nowym partnerem technicznym Łódzkiego Klubu Sportowego jest firma VitaSport, która będzie dostarczać beniaminkowi drugiej ligi poza kompletem strojów meczów (marki Adidas) także stroje treningowe, piłki, bramki i pozostały sprzęt niezbędny podczas zajęć szkoleniowych.

Firma VitaSport istnieje od 1998 roku i posiada sieć własnych sklepów (m.in. w Łodzi i Warszawie), z których prowadzona jest sprzedaż detaliczna i hurtowa na terenie całej Polski. Istniejąca na rynku dwadzieścia lat firma wyspecjalizowała się w branży sportowej, przede wszystkim zaś w sprzęcie piłkarskim.

Wśród firm, których sprzęt sprzedaje firma VitaSport znajdują się takie marki jak: Adidas, Nike, Mizuno, Puma i Reusch. Ponadto w jej ofercie znajdują się nadruki reklamowe na odzież sportową oraz tabliczki grawerowane na puchary, figurki, medale i inne trofea sportowe. Klientami VitaSport są sklepy, hurtownie, szkoły, jednostki samorządowe, klienci indywidualni, a także oczywiście kluby sportowe.