Strona główna

Helios

02 / 04 / 2018

Helios S.A. jest największą, jeśli chodzi o liczbę obiektów, polską siecią kin. W czterdziestu dwóch nowoczesnych w pełni scyfryzowanych kinach na terenie naszego kraju znajdują się łącznie: 233 ekrany i ponad 47 tysięcy miejsc.

W Łodzi kino sieci Helios mieści się w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Sukcesja przy al. Politechniki 1. W nim na widzów czeka spektakularna jakość obrazu w rozdzielczości 4K oraz nowość na polskim rynku, czyli system dźwiękowy Dolby Atmos, dzięki któremu podczas seansu mamy wrażenie przebywania w centrum dźwięku. Nie zawiodą również filmy w trójwymiarze, a to za sprawą między innymi technologii DepthQ.

Łódzkie kino posiada dziewięć nowoczesnych sal i około dwóch tysięcy miejsc. Jest ono także swoistym hołdem złożonym legendarnym łódzkim kinom i właśnie dlatego poszczególnym salom nadano nazwy Bałtyk, Przedwiośnie, Capitol czy Muza. Zresztą nie tylko nazwy są tu ważne, w każdej z tych sal zobaczymy bowiem fototapety z archiwalnymi zdjęciami znanych z przeszłości łódzkich kin.

I to właśnie połączenie nowoczesności (kino Helios gwarantuje najwyższy technologiczny poziom w kraju) z nutą nostalgii, z pewnością ucieszy wszystkich łódzkich kinomanów, w tym kibiców ŁKS-u.
Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]