Stadion

SEKTOR RODZINNY

AKTUALIZACJA 26 / 07 / 2017

Łódzki Klub Sportowy od zawsze dba o swoich kibiców, zarówno o starsze pokolenie, jak i o te najmłodsze. Na naszym stadionie przy Unii Lubelskiej 2, znajdzie się również miejsce dla młodych pociech i ich rodziców.

Sektor A1, znajdujący się zaraz po lewej stornie od wejścia, jest specjalnie przygotowany dla rodzin z dziećmi. Panuje tam przyjazna atmosfera, miejsca są usytuwane tak, że widać cały stadion oraz reszte trybun. Malce mają świetną widoczność na swoich ulubionych piłkarzy i z radością mogą obserwować przebieg meczu, dopingować naszą drużynę. Wśród innych rodzin i dzieci, rodzi się ciepły i niesamowity nastrój. Warto łączyć tak wspaniałe chwile z czasem rodzinnym.

Kolejnym plusem dla milusińskich i ich opiekunów jest także niska cena biletów i karnetów. Są przewidziane specjalne zniżki. Już niebawem na naszym stadionie, właśnie w sektorze rodzinnym będą przygotowywane co mecz i inne wydarzenia atrakcje, które jeszcze bardziej urozmaicą wspólne chwile. Łódzki Klub Sportowy dobrze wie, że dzieciaki górą!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dla rodzin.