Zrób zdjęcie i wygraj koszulkę meczową ŁKS-u!

06 / 10 / 2017

Kolejna okazja do wygrania koszulki meczowej ŁKS-u z pełnym brandingiem już jutro. Fundatorem nagrody jest oficjalny sponsor ŁKS-u – zakłady bukmacherskie ForBET

Czas trwania konkursu: Zdjęcie możecie wrzucać od soboty, aż do końca niedzieli (8 października).

Co trzeba zrobić?

• Krok 1: Posiadać bądź założyć konto na Instagramie.
  • Krok 2: Zrobić zdjęcie, na którym dopingujesz naszą drużynę w meczu z Wisłą Puławy. Jeśli nie możesz kibicować razem z nami na trybunie, nic nie szkodzi! Chodzi o Waszą kreatywność i pomysłowość.
  • Krok 3: Udostępnić zdjęcie na Instagramie.
  • Krok 4: Oznaczyć zdjęcie dwoma hashtagami: #forbet i #lkslodz

Zdjęcie musi być umieszczone na profilu publicznym.

Spośród wszystkich zdjęć wybierzemy jedno. Szczęśliwego zwycięzce ogłosimy w następnym tygodniu, informacja ta pojawi się w wiadomości prywatnej na profilu użytkownika.

#forbet #łksłódź #lkslodz#łódzkiklubsportowy #1908 #lodz

Post udostępniony przez Arek Zwoliński (@djdouble.u)

Nagrodę należy odebrać osobiście, przy Al. Unii 2.

Powodzenia!