Zrób zdjęcie i wygraj bilety do kina Helios

19 / 05 / 2018

Pokaż, jak wspierasz ŁKS w dzisiejszym meczu i wygraj bilety do kina Helios.

Co trzeba zrobić?

1. Uczestniczyć w meczu ŁKS Łódź – Siarka Tarnobrzeg, który odbędzie się dzisiaj (19 maja) o godzinie 18.00 przy Al. Unii 2.
  2. Zrobić zdjęcie, na którym kibicujesz ŁKS-owi i wspierasz naszą drużynę w walce o awans!
  3. Oznaczyć zdjęcie specjalnymi hashtagami: #helioslodz oraz #lkslodz.
  4. Udostępnić zdjęcie na Facebooku bądź Instagramie.

Uwaga, zdjęcie musi być publiczne!

Pozostałe informacje:

• Wygrać mogą dwie osoby. Nagrodę zgarnia jeden użytkownik z Facebooka i jedna osoba z Instagrama.
  • Zaproszenie do kina nie obowiązuje na maratony filmowe, pokazy specjalne i festiwale. Bilet dotyczy wszystkich seansów, we wszystkie dniach tygodnia oraz nie pokrywa opłaty okularowej.
  • Czas trwania konkursu: od 19.04 do ostatniego gwizdka i zakończenia meczu!
  • Zdjęcia wrzucone po spotkaniu z Siarką Tarnobrzeg, nie będą brane pod uwagę.
  • Bilety do kina należy odebrać zaraz po meczu, przed głównym wejściem na trybunę. Spiker w doliczonym czasie wyczyta wygranych, także słuchajcie uważnie!

Do zobaczenia na meczu!