Aktualności

Zmiana terminu pierwszego meczu. ŁKS zagra w Kluczborku 2 marca

7
13 / 02 / 2018

Piłkarze ŁKS-u rozpoczną rundę rewanżową wcześniej niż było to zaplanowane. Spotkanie z MKS-em w Kluczborku odbędzie się w piątek 2 marca o godz. 17.00.

Tym samym zawodnicy wicelidera drugiej ligi i ich rywale zainaugurują rundę wiosenną, spotkanie w Kluczborku będzie bowiem pierwszym ligowym meczem drugiej ligi w tym roku. Oficjalna strona klubu z województwa opolskiego potwierdza, że spotkanie odbędzie się w piątek 2 marca o godz. 17.00.

Zmiana związana jest z odbywającym się także w Kluczborku biegiem „Tropem Wilczym”, którego meta znajduje się na Stadionie Miejskim, czyli arenie gdzie piłkarze ŁKS-u zmierzą się z MKS-em. W związku z tym szefowie klubu z Kluczborka doszli do porozumienia z władzami Łódzkiego Klubu Sportowego, a obie strony zgodziły się na to, aby zagrać w piątek.

Wpływ na tę decyzję miało także duże zainteresowanie meczem łódzkich kibiców, którzy mają stawić się w Kluczborku w bardzo licznej grupie. – „Z uwagi na bieg i zabezpieczenie go, nie pozostało nam nic innego, tylko przenieść spotkanie na piątek” – wyjaśnił wiceprezes MKS-u Kluczbork, Wojciech Smolnik.

POWRÓT


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]