Zmiana terminu meczu z Radomiakiem Radom

09 / 10 / 2017

fot. fiolek.art.pl

Spotkanie 13. kolejki pomiędzy Radomiakiem Radom a ŁKS-em Łódź, które pierwotnie planowano rozegrać w piątek (13.10) o godz. 18:00, odbędzie się w sobotę (14.10) o godz. 15:30.

Powodem zmiany terminu jest niespełnienie wymagań Polskiego Związku Piłki Nożnej przez system sztucznego oświetlenia na stadionie w Radomiu przy ul. Narutowicza  9.

Radomiak zmuszony jest więc rozgrywać najbliższe mecze w warunkach dziennych, bez użycia sztucznego oświetlenia.

• Saymon1908

Dziwna decyzja PZPN, do tej pory Radomiak rozgrywał mecze na tym obiekcie przy sztucznym oświetleniu i było ok. A wiadomo, że prawdziwym powodem są problemy Radomiaka z bramkarzami, pierwszy Gostomski jest kontuzjowany a drugi dostał czerwoną kartę, został im do dyspozycji siedemnastoletni junior, więc kombinują jak koń pod górę. Mam nadzieję, że to niczego nie zmieni i ŁKS i tak wygra w Radomiu.

• Jack Strong

Nie chodzi o bramkarzy , Jastrzębie napisało donos do pzpnu że brakuje 200luxów po zremisowanym meczu , 3 lata były mecze przy oświetleniu było ok, dziwna decyzja pzpnu bo przecież telewizja tego nie transmituje a warunki maja jedni i drudzy tacy sami .