Aktualności

Zmiana terminu meczu z Radomiakiem Radom

5
09 / 10 / 2017


fot. fiolek.art.pl

Spotkanie 13. kolejki pomiędzy Radomiakiem Radom a ŁKS-em Łódź, które pierwotnie planowano rozegrać w piątek (13.10) o godz. 18:00, odbędzie się w sobotę (14.10) o godz. 15:30. 

Powodem zmiany terminu jest niespełnienie wymagań Polskiego Związku Piłki Nożnej przez system sztucznego oświetlenia na stadionie w Radomiu przy ul. Narutowicza  9.

Radomiak zmuszony jest więc rozgrywać najbliższe mecze w warunkach dziennych, bez użycia sztucznego oświetlenia.

POWRÓT


  • Saymon1908

    Dziwna decyzja PZPN, do tej pory Radomiak rozgrywał mecze na tym obiekcie przy sztucznym oświetleniu i było ok. A wiadomo, że prawdziwym powodem są problemy Radomiaka z bramkarzami, pierwszy Gostomski jest kontuzjowany a drugi dostał czerwoną kartę, został im do dyspozycji siedemnastoletni junior, więc kombinują jak koń pod górę. Mam nadzieję, że to niczego nie zmieni i ŁKS i tak wygra w Radomiu.

    • Jack Strong

      Nie chodzi o bramkarzy , Jastrzębie napisało donos do pzpnu że brakuje 200luxów po zremisowanym meczu , 3 lata były mecze przy oświetleniu było ok, dziwna decyzja pzpnu bo przecież telewizja tego nie transmituje a warunki maja jedni i drudzy tacy sami .Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy II

Partnerzy III

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

NEWSLETTER

ZAPISUJĄC SIĘ NA NEWSLETTER OŚWIADCZAM, ŻE ZAPOZNAŁEM SIĘ Z REGULAMINEM I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH

FreshMail.pl

NEWSLETTER ŁKS

Zapisz się i bądź na bieżąco

FreshMail.pl