Zmarł Grzegorz Klejman

17 / 05 / 2018

W dniu meczu z Błękitnymi Stargard dotarła do nas przykra wiadomość. W wieku 62 lat zmarł Grzegorz Klejman, wielki kibic i sponsor ŁKS-u.

Dziewięć lat temu Grzegorz Klejman został akcjonariuszem Łódzkiego Klubu Sportowego. Kochał łódzki sport, w przeszłości był zawodnikiem a potem sponsorem Startu Łódź, szczególne zaś miejsce w jego sercu zajmował ŁKS.

Zawsze chciałem, aby ŁKS grał w Lidze Mistrzów. Zdaję sobie sprawę, że przesadzam, ale wiele niemożliwych rzeczy się spełniało” – przytoczył wczoraj jego wypowiedź sprzed lat „Dziennik Łódzki”.

Jak napisał jeden z kibiców ŁKS-u Grzegorz Klejman był „nieuleczalnie chory na ŁKS” i tak go zapamiętajmy.

Msza żałobna odbędzie się w sobotę (19 maja) o godzinie 10:00 w kościele parafialnym w Uniejowie. Grzegorz Klejman pochowany zostanie na cmentarzu ewangelickim przy ul. Ogrodowej w Łodzi o godzinie 13:00.

• Źr. Grzegorz Klejman nie żyje. Były sponsor ŁKS zmarł w wieku 62 lat, „Dziennik Łódzki”,
  • http://www.dzienniklodzki.pl/sport/a/grzegorz-klejman-nie-zyje-byly-sponsor-lks-zmarl-w-wieku-62-lat,13181542/  [dostęp: 17.05.2018].
  • fot. Krzysztof Szymczak / Dziennik Łódzki