Zgarnij podwójne zaproszenie do kina Helios Łódź

02 / 11 / 2017

To już ostatnia szansa w tej rundzie, aby zgarnąć podwójne zaproszenia do kina Helios Łódź (Sukcesja)!

Co trzeba zrobić?

• Po pierwsze – uczestniczyć w meczu ŁKS Łódź – Rozwój Katowice, który odbędzie się 4 listopada o godzinie 14:00.
  • Po drugie – zrobić zdjęcie, na którym widać, że kibicujesz ŁKS-owi i wspierasz naszą drużynę!
  • Po trzecie – oznaczyć zdjęcie specjalnym hashtagiem: #helioslodz
  • Po czwarte – udostępnić zdjęcie na Facebooku bądź Instagramie (a jeśli nie posiadasz konta na tych portalach, to szybko je założyć i wykonać powyższe kroki).

ŁKS!!! #lkslodz #forBET #łksłódź #1908 #football #lodz #garbarniakrakow #helioslodz #konkurs #kino #kinohelios🎥

Post udostępniony przez Kris Lewandowski (@kris_lewandowski)

Przypominamy, że zdjęcie musi być publiczne!

Wygrać mogą dwie osoby. Nagrodę zgarnia jeden użytkownik z Facebooka i jedna osoba z Instagrama.

• Zaproszenie do kina nie obowiązuje na maratony filmowe, pokazy specjalne i festiwale. Bilet dotyczy wszystkich seansów, we wszystkie dniach tygodnia oraz nie pokrywa opłaty okularowej.
  • Czas trwania konkursu: 4 listopada, od godziny 14.00 (rozpoczęcie meczu) do ostatniego gwizdka!
  • Zdjęcia wrzucone wcześniej, bądź po godzinie 16:00, nie będą brane pod uwagę w konkursie.
  • Bilety do kina należy odebrać zaraz po meczu, przed głównym wejściem na trybunę. Spiker w doliczonym czasie wyczyta wygranych, także słuchajcie uważnie!

Powodzenia!

• REGULAMIN