Aktualności

Wspominamy Stanisława Terleckiego

5
28 / 12 / 2017
fot. Grzegorz Gałasiński (Dziennik Łódzki)

Dzisiaj, tj. 28 grudnia odszedł jeden z najwybitniejszych piłkarzy w dziejach Łódzkiego Klubu Sportowego.

Stanisław Terlecki zapisał się nie tylko w historii polskiego futbolu, ale przede wszystkim w pamięci kibiców. Zachęcamy więc, zwłaszcza starszych kibiców ŁKS-u – podzielcie się Waszymi wspomnieniami związanymi z tym znanym piłkarzem. Tyle akcji, goli, asyst, niezapomnianych spotkań, wypowiedzi i sytuacji. Stanisław Terlecki to postać w historii Łódzkiego Klubu Sportowego niebanalna i wyjątkowa.

Podzielcie się z nami swoimi wspomnieniami związanymi z tym piłkarzem. Może jakaś bramka utkwiła Wam w pamięci. Może mecz, rajd, słowa, które wypowiedział.

Komentarze są Wasze.

POWRÓT


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]