Aktualności

Zbigniew Boniek ufundował 5 karnetów dla najmłodszych ełkaesiaków

9
21 / 07 / 2017

Coraz więcej osób jest zaangażowanych w akcję „Ufunduj karnet młodemu ełkaesiakowi” zorganizowaną przez Stowarzyszenie Kibiców ŁKS. Dziś do grona ludzi, którym zależy na zwiększaniu zainteresowania piłką wśród ełkaesiackiej młodzieży dołączył prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek.

Prezes Boniek zawsze podkreślał swój szacunek do Łódzkiego Klubu Sportowego. Nie może więc dziwić, że bez wahania zareagował na inicjatywę organizowaną przez kibiców ŁKS-u i zakupił 5 karnetów na rundę jesienną dla najmłodszych sympatyków naszego klubu. Z tego miejsca w imieniu naszych kibiców, ale i całego ŁKS-u Łódź dziękujemy za to wsparcie i zapraszamy na mecze w nadchodzącym sezonie II ligi.

Jeśli chcecie pójść w ślady prezesa PZPN-u i wesprzeć młodych kibiców ŁKS-u, zapoznajcie się ze szczegółami akcji w TUTAJ.

Do akcji może się przyłączyć każdy! Wystarczy dokonać wpłaty 90 zł (tyle wyniesie zakup karnetu dla jednego młodego fana na mecze w rundzie jesiennej) na podany poniżej numer konta bankowego Stowarzyszenia Kibiców ŁKS:

3 Oddział PKO BP S.A. w Łodzi: 48 1020 3378 0000 1402 0163 6422.
W tytule przelewu wpisujemy KARNET oraz swój nick z forum ŁKSFANS.pl lub imię i nazwisko.

fot. PAP

POWRÓT


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]