Zawodnicy ŁKS II wypożyczeni do klubów IV ligi

12 / 03 / 2020

Po dwóch zawodników drugiej drużyny ŁKS-u zostało czasowo transferowanych do Andrespolii Wiśniowa Góra i do Włókniarza Zelów. Tymczasowa zmiana barw ma pomóc Michałowi Snochowskiemu, Jakubowi Hermanowi, Mateuszowi Jaszczakowi i Krzysztofowi Cyganowi w zdobyciu kolejnych doświadczeń w seniorskich rozgrywkach.

W najbliższych miesiącach zawodnikami Andrespolii, która po pierwszej części sezonu zajmuje 14. miejsce będą:

• Michał Snochowski (rocznik 2001) dołączył do Akademii ŁKS przed sezonem 2017/18 z klubu Mazovia Tomaszów Mazowiecki. W pierwszym sezonie wywalczył razem ze swoim zespołem awans do CLJ U-17, a następnie w niej występował. Od sezonu 2018/19 „Słoniu” występował w drużynie rezerw.
  • Jakub Herman (rocznik 2001) to wychowanek ŁKS-u, który od wielu lat związany jest z biało-czerwono-białymi barwami. Przez ten czas trenował pod okiem wielu trenerów pracujących w klubie. W Andrespolii ma grać na pozycji środkowego obrońcy.

Z kolei do Włókniarza Zelów, który po rundzie jesiennej jest na 10. pozycji, trafili:

• Mateusz Jaszczak (rocznik 2000), występujący jako środkowy pomocnik, także jest wychowankiem ŁKS-u. Brał udział w rozgrywkach CLJ U-19 w sezonie 2017/18, a w kolejnych sezonach grał już w rezerwach oraz w lidze markoregionalnej.
  • Krzysztof Cygan (rocznik 2001), wychowanek ŁKS-u,  który gra jako środkowy pomocnik lub środkowy obrońca.

Uwaga! Przypominamy, że do 29 marca włącznie zawieszone zostały rozgrywki niższych klas piłkarskich w Polsce (od trzeciej ligi w dół) oraz ligi młodzieżowe – taką decyzję podjął na dzisiejszym nadzwyczajnym posiedzeniu Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej.