Aktualności

Zagłosuj w Budżecie Obywatelskim przed meczem z Olimpią Elbląg

5
22 / 09 / 2017


Trwa głosowanie na projekty zgłoszone przez mieszkańców Łodzi w Budżecie Obywatelskim na rok 2017. 

Budżet Obywatelski stanowi wydzieloną część budżetu miasta Łodzi. Jego przeznaczeniem jest realizacja pomysłów łodzian, którzy do wydania mają w tym roku aż 40 milionów złotych. Warunek jest jeden – trzeba usiąść przy komputerze lub wypełnić wniosek i zagłosować na projekt, który podoba Wam się najbardziej.

Głosowanie trwa do 8 października 2017 r. (do godziny 24:00).

Aby ułatwić Wam oddanie głosu, jutro od godziny 15:00 pomiędzy Atlas Areną a trybuną Stadionu Miejskiego w Łodzi zaparkowany zostanie autobus, w którym będzie można oddać swój głos na wybrane projekty.

Zadbajmy o rozwój naszego miasta i głosujmy w Budżecie Obywatelskim!

Przydatne linki:

 

fot. Bartłomiej Juszczak / radiolodz.pl
POWRÓT
Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

NEWSLETTER

ZAPISUJĄC SIĘ NA NEWSLETTER OŚWIADCZAM, ŻE ZAPOZNAŁEM SIĘ Z REGULAMINEM I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH

FreshMail.pl

NEWSLETTER ŁKS

Zapisz się i bądź na bieżąco

FreshMail.pl