Zrób zdjęcie i wygraj koszulkę meczową ŁKS-u!

02 / 09 / 2017

Rusza kolejny konkurs dla kibiców, w którym do wygrania – koszulka meczowa Łódzkiego Klubu Sportowego z pełnym brandingiem. Głównym fundatorem nagrody jest firma Forbet.

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich kibiców biało-czerwono-białych! Zasady są proste: zróbcie sobie ciekawe, kreatywne zdjęcie i udostępnijcie je na Instagramie, a następnie opiszcie dwoma hashtagami: #forbet oraz #lkslodz.

Temat przewodni to oczywiście zagrzewanie do walki i wsparcie dla piłkarzy ŁKS-u, którzy w sobotę w ramach 7. kolejki zmierzą się przy al. Unii Lubelskiej 2 z GKS-em Jastrzębie.

Ten konkurs trwa przez cały dzień meczowy, a więc w sobotę 2 września.

Zdjęcia opublikowane wcześniej lub już w niedzielę (czyli po północy) nie będą brane pod uwagę.

Spośród opublikowanych na Instagramie zdjęć wybierzemy jedno, naszym zdaniem najlepsze, a jego autora nagrodzimy koszulką meczową Łódzkiego Klubu Sportowego z pełnym brandingiem.

Wyników spodziewajcie się pod koniec przyszłego tygodnia, śledźcie więc nas na Facebooku i Instagramie.

Ełkaesiacy – aparaty / telefony w dłoń!