Aktualności

Wygraj konkurs i zaprojektuj szalik dla swojej ekipy!

4
08 / 05 / 2018

Nie od dziś wiadomo, że futbol najlepiej smakuje w doborowym towarzystwie i nie inaczej jest na naszym ŁKS-ie! W związku z tym wraz ze sponsorem, firmą eFanshop, przygotowaliśmy dla Was konkurs z wyjątkową nagrodą.

Są tacy, którzy na każdym meczu zajmują zawsze to samo miejsce i przeżywają sportowe widowisko przy al. Unii 2 od lat w tym samym towarzystwie. Są inni, którzy właśnie na stadionie ŁKS-u zawarli wiele cennych znajomości, a nierzadko i przyjaźni. Są nawet tacy, którzy na ŁKS-ie poznali przyszłą żonę lub (to w przypadku Pań) przyszłego męża.

Razem z naszym sponsorem, firmą eFanshop, postanowiliśmy docenić te niezwykłe więzi i dlatego przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest 10 unikatowych szalików dla Ciebie i najbliższych przyjaciół z trybuny. Co zaś w tym najlepsze – będziecie je mogli zaprojektować sami.

Kibicujcie razem, cieszcie się razem. Razem przeżywajcie emocje z ŁKS-em!

Konkurs trwa do końca tygodnia. Waszym zadaniem jest przedstawienie swojej kolekcji pamiątek związanych z ŁKS-em w formie zdjęcia pod tym postem. Nagrodę zdobędzie jedna osoba. Czekamy na Wasze propozycje z niecierpliwością!

Sponsorem nagród jest firma eFanshop – sponsor ŁKS-u i producent gadżetów kibicowskich i reklamowych.


POWRÓT


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]