#WybieramLodz: Weź udział w konkursie lub zagłosuj na eŁKaeSiaków!

26 / 10 / 2017

Po raz kolejny Łódź wychodzi z inicjatywą do której przyłącza się Łódzki Klub Sportowy. Powstała strona wybieramlodz.pl na której możecie dzielić się chwilami spędzonymi w naszym mieście.

Jak czytamy na stronie konkursu:

Łódź to prężnie rozwijające się miasto pod względem akademickim, doskonale wiemy jak wielki tkwi w nim potencjał. Liczymy na Was! Pokażcie, co kochacie w Łodzi i dlaczego warto tutaj studiować. Róbcie zdjęcia, nagrywajcie filmiki i sięgajcie po nagrody. #WybieramLodz!

Liczymy, że każdy z Was stanie się ambasadorem klubu oraz naszego miasta i pokażecie, jak miło można spędzać czas z dumą tego miasta – Łódzkim Klubem Sportowym.

Jak wziąć udział w konkursie?

1. Zrób zdjęcie lub film pokazujący, jak kochasz Łódź.
  2. Dodaj zdjęcie / film na swój profil w serwisie Instagram bądź Facebook.
  3. Oznacz zdjęcie / film hashtagami: #WybieramLodz #Konkurs

Do wygrania są: weekend pełen atrakcji w Łodzi oraz Samsung 7 EDGE

Nie bierzesz udziału? Zagłosuj na eŁKaeSiaków!

Wśród pierwszych nadesłanych zdjęć konkursowych jest zdjęcie fanki ŁKS-u o nicku: cojarobietuoo – „A Wy gdzie chodzicie w Łodzi na randki? 😂💪🏻⚪️🔴⚪️ #GRAMYW12”. Jeżeli nie chcesz wziąć udziału w konkursie – pomóż innym eŁKaeSiakom wypromować ich kandydaturę.

„A Wy gdzie chodzicie w Łodzi na randki? 😂💪🏻⚪️🔴⚪️ #GRAMYW12”

Wejdź na stronę WYBIERAM ŁÓDŹ i zagłosuj na powyższe zdjęcie.  Twój głos będzie wymagał potwierdzenia, które przyjdzie na maila podanego podczas głosowania.