Aktualności

#WybieramLodz: Weź udział w konkursie lub zagłosuj na eŁKaeSiaków!

31
26 / 10 / 2017

Po raz kolejny Łódź wychodzi z inicjatywą do której przyłącza się Łódzki Klub Sportowy. Powstała strona wybieramlodz.pl na której możecie dzielić się chwilami spędzonymi w naszym mieście.

Jak czytamy na stronie konkursu:

Łódź to prężnie rozwijające się miasto pod względem akademickim, doskonale wiemy jak wielki tkwi w nim potencjał. Liczymy na Was! Pokażcie, co kochacie w Łodzi i dlaczego warto tutaj studiować. Róbcie zdjęcia, nagrywajcie filmiki i sięgajcie po nagrody. #WybieramLodz!

Liczymy, że każdy z Was stanie się ambasadorem klubu oraz naszego miasta i pokażecie, jak miło można spędzać czas z dumą tego miasta – Łódzkim Klubem Sportowym. 

Jak wziąć udział w konkursie?

  1. Zrób zdjęcie lub film pokazujący, jak kochasz Łódź.
  2. Dodaj zdjęcie / film na swój profil w serwisie Instagram bądź Facebook.
  3. Oznacz zdjęcie / film hashtagami: #WybieramLodz #Konkurs

Do wygrania są: weekend pełen atrakcji w Łodzi oraz Samsung 7 EDGE

Nie bierzesz udziału? Zagłosuj na eŁKaeSiaków!

Wśród pierwszych nadesłanych zdjęć konkursowych jest zdjęcie fanki ŁKS-u o nicku: cojarobietuoo – „A Wy gdzie chodzicie w Łodzi na randki? 😂💪🏻⚪️🔴⚪️ #GRAMYW12”. Jeżeli nie chcesz wziąć udziału w konkursie – pomóż innym eŁKaeSiakom wypromować ich kandydaturę.

„A Wy gdzie chodzicie w Łodzi na randki? 😂💪🏻⚪️🔴⚪️ #GRAMYW12”

Wejdź na stronę WYBIERAM ŁÓDŹ i zagłosuj na powyższe zdjęcie.  Twój głos będzie wymagał potwierdzenia, które przyjdzie na maila podanego podczas głosowania.

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]