Weź udział w Biegu 110-lecia ŁKS-u!

17 / 07 / 2018

• Kliknij na grafikę, aby przejść do wydarzenia na Facebook’u

19-ego sierpnia na terenach Parku na Zdrowiu odbędzie się Bieg Jubileuszowy z okazji 110-lecia Łódzkiego Klubu Sportowego organizowany przez Stowarzyszenie Kibiców ŁKS.

Łączna liczba uczestników, którzy będą mogli pobiec na dystansie 5 kilometrów ograniczona jest do 250 osób, zaś w biegu towarzyszącym na symbolicznym dystansie 1908 metrów do 200 osób. Dla najmłodszych przygotowano specjalny dystans – 400 metrów. W nim udział weźmie 50 młodych biegaczy.

Warunkiem uczestnictwa w biegu jest uiszczenie opłaty startowej w wysokości 19,08 złotych. Zapisy prowadzone są poprzez portal zapisy.inessport.pl.

Każdy z zawodników, który ukończy bieg otrzyma na mecie pamiątkowy medal!

Start oraz meta zawodów będą się znajdować przy stadionie ŁKS-u. Główny bieg na dystansie 5 kilometrów rozpocznie się o godz. 12:00, bieg towarzyszący na dystansie 1908 metrów o 11:00, zaś bieg dla dzieci o 10:30.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Biegu Jubileuszowym z okazji 110-lecia ŁKS!

Kontakt z Dyrektorem Biegu:
  • Mariusz Przybyła / T: 506 184 152