Aktualności

Wyróżnienie dla Karola Żuchalskiego – autora projektu na książkę z okazji 110-lecia klubu

8
02 / 01 / 2018

W piątek (29.12) na Stadionie Miejskim przy al. Unii 2 odbyła się konferencja Urzędu Marszałkowskiego, na której wręczony został certyfikat za zajęcie pierwszego miejsca w Budżecie Obywatelskim Samorządu Województwa Łódzkiego. 

Największa ilość głosów (łącznie 6 531 punktów) pozwoli na realizację projektu, który zakłada stworzenie unikalnej książki o historii ŁKS-u. Klub od początku liczył na pozytywne rozstrzygnięcie BO z okazji obchodów 110-lecia. To ważny rok, który ukazuje rangę ŁKS-u na arenie ogólnopolskiej i rolę klubu w tworzeniu historii piłki nożnej w Polsce.

Na projekt zostanie przeznaczone 142 tysiące złotych. Kwota ta pokryje przygotowanie książki do druku, jej publikację oraz opłacenie działań marketingowych i promocyjnych.

Głównym założeniem budżetowego zadania jest wydanie około 3000 książek, które trafią do rąk mieszkańców Łodzi, a także działaczy i kibiców. Planowana jest także limitowana edycja.

Autorem projektu „110 lat historii najstarszego Łódzkiego Klubu Sportowego” jest Karol Żuchalski i to właśnie jemu został wręczony certyfikat przez Dyrektora Kancelarii Marszałka Województwa Łódzkiego – Marcina Młynarczyka.

Powstanie książki ma upamiętnić ważne chwile w bogatej historii Łódzkiego Klubu Sportowego. Mam nadzieję, że w publikacji pojawią się również wzmianki o innych sekcjach naszego klubu, które pochwalić się mogą nie mniejszymi sukcesami, jak piłkarze. Od lat wspieram i tworzę projekty dla ŁKS-u. Ten, ze względu na obchody 110-lecia jest wyjątkowy. Wiem, że klub planuje wiele ciekawych inicjatyw związanych z tymi obchodami, a ta książka może być ich pięknym zwieńczeniem. 

(…) Książka będzie ważną pamiątką dla każdego kibica Łódzkiego Klubu Sportowego. Chciałbym, aby dla przyszłych pokoleń była czymś w rodzaju Biblii. Teraz wszystko jest w rękach autora. Jestem ciekaw, w jaki sposób zostaną przedstawione wszystkie te wydarzenia.” –  powiedział po konferencji Karol Żuchalski.

My również trzymamy kciuki, aby książka spełniła nasze oczekiwania. Na bieżąco będziemy Was informować o kolejnych etapach jej realizacji. 

POWRÓT


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]