Aktualności

W niedzielę festyn rodzinny „Razem dla Kuby”

27
11 / 06 / 2019

W najbliższą niedzielę na stadionie ŁKS-u odbędzie się rodzinny festyn „Razem dla Kuby”, który ma na celu zbiórkę środków na dalsze leczenie zmagającego się z guzem pnia mózgu Kuby Jankowskiego. Przy okazji wydarzenia dojdzie również do niezwykłego meczu piłkarskiego pomiędzy drużyną Gwiazd Łódzkiego Klubu Sportowego a zespołem Myśliwych.

Start imprezy zaplanowano na godzinę 10:00. W planie jest wiele atrakcji dla najmłodszych. Nie zabraknie m.in. dmuchanych zjeżdżalni czy specjalnej strefy, w której będzie można spotkać się i porozmawiać z zawodnikami Łódzkiego Klubu Sportowego. Ełkaesiacy przygotują również gry i zabawy dla dzieci. O podniebienia gości pikniku zadba firma cateringowa One&Only.

Na specjalnie przygotowanej scenie odbędą się liczne koncerty oraz licytacje gadżetów, z których zysk zostanie przeznaczony na leczenie chorego Kuby. Wystąpią m.in. Katarzyna Świątczak, Maksymilian Łapiński, zespół Mirage&Yoko oraz Agnes Violin.

Głównym punktem wydarzenia będzie mecz piłki nożnej pomiędzy zespołem Gwiazd Łódzkiego Klubu Sportowego a drużyną Myśliwych. W składzie „biało-czerwono-białych” pojawi się prezes ŁKS-u, Tomasz Salski. Nie zabraknie też tak znanych nazwisk jak Jacek Ziober, Witold Bendkowski, Marek Chojnacki, Rafał Niżnik, Ariel Jakubowski, Grzegorz Krysiak, Tomasz Lenart, Artur Kościuk czy Robert Sierant. Drużynę poprowadzi mistrzowski duet trenerski z 1998 roku: Marek Dziuba i Ryszard Polak. Kierownikami będą Jacek Żałoba oraz Marek Łopiński.

Mecz rozpocznie się o godzinie 12:00, a wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Przy wejściach oraz podczas trwania pikniku pojawią się specjalni wolontariusze z puszkami, do których będzie można wrzucać datki na dalsze leczenie Kuby. Liczymy na Waszą hojność oraz ogromne wsparcie!

Festyn został objęty honorowym patronatem Prezydent Miasta Łodzi, Pani Hanny Zdanowskiej.


Plan festynu rodzinnego „Razem dla Kuby”

  • 10:00 / start imprezy
  • 11:00 / występ dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 141 w Łodzi
  • 11:30 – 12:00 / występ Katarzyny Świątczak – finalistki Must Be The Music
  • 12:00 – 14:00 / mecz piłki nożnej Gwiazdy ŁKS – Myśliwi
  • 14:00 – 15:00 / występ wykonawców Gitaris i Nastya Sax
  • 15:00 – 15:45 / występ Maksymiliana Łapińskiego
  • 16:00 – 17:00 / koncert zespołu Mirage&Yoko
  • 17:15 – 18:00 / koncert Agnes Violin
POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]