Ufunduj karnety dla młodych ełkaesiaków podczas siatkarskich derbów Łodzi

21 / 02 / 2019

Już w najbliższą sobotę w hali „Łódź Sport Arena” czekają nas niezwykłe emocje związane z derbowym meczem siatkarek oraz prezentacją piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego.

Podczas spotkania na trybunach będzie prowadzona zbiórka pieniędzy. Zebrana kwota zostanie przeznaczona na rzecz akcji „Ufunduj karnet młodemu ełkaesiakowi” prowadzonej przez Stowarzyszenie Kibiców ŁKS. Przypominamy, że ma ona na celu zakup stałych kart wstępu na domowe mecze piłkarzy ŁKS-u dla najmłodszych kibiców „Rycerzy Wiosny”. O szczegółach można przeczytać TUTAJ.

Zachęcamy wszystkich fanów wybierających się w sobotę do hali o wrzucanie datków do puszek. Liczy się każdy grosz!

Akcję można również wspierać dokonując wpłat na numer konta Stowarzyszenia Kibiców ŁKS:

3 Oddział PKO BP S.A. w Łodzi: 48 1020 3378 0000 1402 0163 6422. W tytule przelewu wpisujemy KARNET oraz swój nick z forum ŁKSFANS.pl lub imię i nazwisko.

Dla emigracji dostępne jest konto PayPall: sk@lksfans.pl

Wpłat można dokonywać do 28 lutego 2019 roku!