Aktualności

Ufunduj karnet młodemu ełkaesiakowi

18
12 / 02 / 2019

Jak przed rozpoczęciem każdej rundy rozgrywek Stowarzyszenie Kibiców ŁKS organizuje akcję, która ma na celu ufundowanie darmowych karnetów dla najmłodszych ełkaesiaków na mecze „Rycerzy Wiosny”.

Akcja organizowana już od kilku lat przez SK ŁKS zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem wśród kibiców. Jej cel jest bardzo prosty – zebranie jak największej sumy, za którą zostaną zakupione karnety dla najmłodszych ełkaesiaków, których na to z racji wieku po prostu nie stać.

Do akcji może przyłączyć się każdy z sympatyków „biało-czerwono-białych”. Wystarczy dokonać dowolnej wpłaty na podany poniżej numer konta Stowarzyszenia Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego. Koszt zakupu jednego karnetu dla młodego fana wynosi 90 złotych.

3 Oddział PKO BP S.A. w Łodzi: 48 1020 3378 0000 1402 0163 6422. W tytule przelewu wpisujemy KARNET oraz swój nick z forum ŁKSFANS.pl lub imię i nazwisko.

Dla emigracji dostępne jest konto PayPall: sk@lksfans.pl.

Liczy się każda, nawet najskromniejsza wpłata! Tylko wspólnie może nam się udać uzbierać kwotę wystarczającą na zakup jak największej liczby karnetów. ŁKS wielka rodzina!

Wpłat można dokonywać do czwartku (28 lutego).

Więcej informacji dostępnych jest na stronie kibiców www.lksfans.pl lub forum www.lksfans.pl/forum.

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]