Aktualności

Trenuj z ŁKS-em na 595. urodziny Łodzi!

10
23 / 07 / 2018

W najbliższą niedzielę na obiektach szkoleniowych przy ul. Minerskiej odbędzie się trening otwarty, w którym uczestniczyć będą zawodnicy pierwszej kadry ŁKS-u Łódź. Będzie to jedna z wielu atrakcji 595. urodzin Łodzi.

Nowoczesne boiska: naturalne, sztuczne oraz hybrydowe. Warunki do treningów na najwyższym poziomie: plac do treningów dla bramkarzy, przestrzenie do różnych gier zespołowych, miejsca parkingowe, wygodne alejki oraz nowoczesny budynek klubowy. To w ostatnich latach zyskał ośrodek szkoleniowy przy ul. Minerskiej. Z okazji 595. urodzin Łodzi będziesz mógł tam odbyć trening z najlepszymi trenerami akademii i obejrzeć, jak to robią zawodnicy pierwszej drużyny ŁKS-u!

  • Uwaga! W treningu uczestniczyć mogą osoby do 12 roku życia.

Program wydarzenia:

  • 10:00 / rozpoczęcie treningu pokazowego pierwszej drużyny,
  • 12:00 / przerwa, czas na rozmowę z piłkarzami oraz autografy,
  • 12:15 / otwarty trening dla wszystkich chętnych dzieci prowadzony przez trenerów Akademii Piłkarskiej ŁKS Łódź,
  • 13:00 / zakończenie wydarzenia.

Wydarzenie jest współfinansowane z budżetu miasta Łodzi.


POWRÓT


Sponsorzy ligi

Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]