Aktualności

Tomasz Salski gościem “Piłki Meczowej” w TV TOYA

15
04 / 01 / 2019

Pierwszy w 2019 roku program „Piłka Meczowa” w TV Toya w znacznej części poświęcony był Łódzkiemu Klubowi Sportowemu. Rozmowa dotyczyła zarówno kwestii czysto sportowych, jak i obiektu, z którego korzystają „Rycerze Wiosny”.

Dokończenie budowy stadionu przy Alei Unii to inwestycja dla pokoleń, a nie tylko na tu i teraz. Dlatego tym bardziej mam nadzieję, że nowy przetarg zostanie rozpisany zgodnie z przyjętym wcześniej terminem, czyli do końca stycznia. Dialog techniczny z firmami zainteresowanymi inwestycją poszedł bardzo sprawnie, więc myślę, iż jest na to duża szansa – mówił między innymi Tomasz Salski, prezes ŁKS-u.

Całość programu prowadzonego przez redaktora Piotra Krawczyka można zobaczyć TUTAJ.

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]